אודותינו

אודותינו
אירוח ברמה גבוהה נהוג ומקובל בכל שכבות האוכלוסייה. זה מתחיל במנות גורמה יוקרתיות וממשיך לקינוחים שמימיים, וכדי שהחוויה הקולינארית תהיה מושלמת צריך כלים ייחודיים שישתלבו נפלא עם המנות הססגוניות. 
סגנונות זיהתה את הצורך וכך הוקמה לה בשנת 1998, חברה שכל ההתמחות שלה היא להציע לכם כלים יוקרתיים ממגוון גדול, המתחדש כל הזמן, ובעיצובים מיוחדים ושונים בהתאם לקונספט האירוע. 

הטרנדים העיצובים משתנים ואיתם גם אנחנו. הרי חלק נכבד מחוויית הקולינריה הוא הכלי עליו מוגשת המנה וכדי להביא לכם את המובחר שבמובחרים, סגנונות מתעדכנת באופן יומיומי במתחדש בתחום כלי האירוח ונמצאת בקשר ישיר עם היצרנים המובילים בתחום כלי האירוח וההגשה בעולם. סגנונות מביאה לכם לשולחן כלי אירוח ייחודיים שעוצבו בסטנדרטים גבוהים מאוד, השילוב של המנות היוקרתיות עליהן עמלו השפים  ביחד עם כלי האירוח המעוצבים יעניקו לאורחים שלכם חוויה קולינרית בלתי נשכחת!

והכלים???
"סרוויס" למנות ראשונות, לעיקריות, לקינוחים ולכל מנה סכום תואם, דרך גביעי יין, קוקטליים ושתיה קלה.

הכלים עלינו תרתי משמע! אנו מספקים את כלי המטבח בוהקים ומוכנים להגשה, כאילו יצאו זה עתה מהאריזה שלהם ולוקחים אותם חזרה בתום האירוח. 

כחברה להשכרת ציוד לאירועים, סגנונות שמה דגש מיוחד על נוחות התפעול והשימוש במוצריה - כלי האירוח המסופקים וחוזרים מהלקוח, נשטפים במערכות שטיפה מתקדמות, עוברים ביקורת קפדנית, מנויילנים ומסופקים באריזות ייעודיות וכך מגיעים אליכם כחדשים.


איכות המוצרים
סגנונות עורכת בדיקות איכות קבועות וקפדניות לכל המוצרים המסופקים על ידה. לאחר קבלת הציוד בחזרה מאירוע עובר כל מוצר תהליך מיון, ניקוי ונארז מחדש. תהליך זה כולל בכל שלב ושלב בחינת איכות מוצר וכל פגם ולו הקטן ביותר מטופל מיידית.


סגנונות – חלק בלתי נפרד מהחוויה הקולינארית שלכם.

שפים ממליצים סגנונות