שפים ממליצים סגנונות

פול אסנהיים וטליה פבזנר -
We have used for many years , we could not recommend them highly enough. Signonot is a family run firm we consider to be our partner not just a supplier. We could not have reach our level of service without Signonot as part of our team… The combination of constantly renewing and updating their stock with their immaculate service sets them above and beyond the rest. We cater all over the world and we haven’t yet come across a company more efficient or with such a portfolio of equipment.

With Signonot we are Better Together

- פול אסנהיים וטליה פבזנר - "בטר טוגדר"

שף, יואב בר
לצוות סגנונות היקר
כשף פרטי באירועי בוטיק רבים אני נהנה כל פעם לראות את התלהבות האורחים מכלי ההגשה המיוחדים והאיכותיים שאתם מספקים לי, אין ספק שאירוע עם הציוד שלכם נראה מדהים, מקורי וחדשני
השירות של הצוות מהזמנת הציוד ועד לאספקתו הינו מקצועי ולא פחות חשוב אנושי, תמיד זמינים לכל בקשה ופותרים כל בעיה
בתודה והמשך שיתוף פעולה
 
שף. יואב בר

- שף, יואב בר

גילגול
החוויה שלי מסגנונות 
בתור חברת קייטרינג בוטיק, המשרתת את הלקוחות העסקיים המיוחדים ביותר במדינה, קבענו לעצמנו שני פרמטרים עיקריים שעליהם לעולם לא נתפשר: איכות מוצרים הכי גבוהה שיש ושירות לקוחות סופר אישי.
 
כדי לא לסטות מהסטנדרטים שאנחנו מוכרים החוצה אנחנו חייבים כל הזמן לוודא שהספקים איתם אנו עובדים עומדים בתקן המחמיר שקבענו לעצמנו. מכל נותני השירות איתם אנו עובדים, ״סגנונות השכרת ציוד״ היא אחת החברות שהכי נעים לעבוד איתה. זו שתמיד תהיה שם בשבילך; אם זה בכלים המיוחדים, אם זה באיכות כוח האדם ואם זה בהתנהלות השקטה המותאמת לצריכינו המיוחדים. כל בקשה, רצון או שאיפה בדרך כלל תקבל מענה ממשפחת מושכל המיוחדת, שלעומת הרבה ״מקצוענים״ מקומיים - באמת יודעת לעבוד. תענוג גדול להיות לקוח של סגנונות, וכיף גדול לתכנן איתם אירוע. נסו אותם, ספרו לנו איך היה.

- גילגול

אבנר לסקין
כששואלים אותי למה אתה עובד עם סגנונות, אני עונה: 
אחרי שלושים שנות קולינריה אני רוצה שיהיה לי שקט בחיים! שקט זה אומר מקצוענות! חדשנות ושירות מדהים מאנשים נפלאים

- אבנר לסקין

עמית אוסטרייכר
במהלך ה-15 שנים האחרונות ראיתי ועבדתי עם המון חברות שונות בתחום השכרות הכלים לאירועים.
כאשר מדובר על כלים וציוד למטבח אין תחליף לסגנונות.
איכות הכלים, המגוון שמתחדש כל הזמן, המחיר ומעל הכל- השירות עושים את ההבדל ומציבים אותם בכמה רמות מעל כולם.

מפיק אירועים, עמית אוסטרייכר.

- עמית אוסטרייכר